اینترنت و اینترانت پرسرعت وایرلس

اینترانت ، شبکه‌ای داخلی (با تملک سازمانی و یا خصوصی) است که از پروتکل‌های مرتبط با اینترنت و به‌ویژه، تکنولوژی وب برای سازماندهی شبکه استفاده می‌کند. (برای مثال می‌توان از پروتکل‌های TCP/IP/HTTPاستفاده نمود) در حقیقت اینترانت مقیاس بسیار کوچکی از کل اینترنت ولی خصوصی است؛ بر خلاف اینترنت که هیچکس مالک آن نیست.

اینترانت شبکه‌ای رایانه‌ای است که از زبان مشترک ارتباطی شبکه جهانی اینترنت برای تبادل داده‌ها استفاده می‌کند و تمام خدمات اینترنت، از جمله پست الکترونیکی، تار جهان‌گستر، انتقال فایل (FTP)، گروه‌های خبری و تله کنفرانس را در شبکه‌ای اختصاصی برای استفاده‌کنندگان مشخص آن شبکه ارائه می‌دهد و لزومآ به اینترنت متصل نیست. این شبکه یک سازمان رابه هم متصل می‌کند. برای نمونه، بانک ملی برای متصل کردن همه‌ی بانک‌های ملی در سراسر کشور از این تکنولوژی استفاده می‌کند. ورود به این شبکه برای عموم آزادنیست زیرا امنیت آن به خطر می‌افتد.وتنها با پسورد تعیین شده خودشان می‌توانند وارد شوند و آن مقدار ازاطلاعات که صلاح می‌دانند در شبکه‌ی اینترنت قرار می‌دهند تا عموم مردم از آن‌ها استفاده کنند. ولی اینترنت شبکه‌ی جهانی است و شما از هر کجا می‌توانید با وارد کردن آدرس وارد هر سایت یا …. شوید و داده‌ها در اختیار همه دنیا قرار می‌گیرند.

هدف اصلی از نصب اینترانت‌ها تسهیل ارتباطات و به اشتراک گذاشتن منابع – اعم از سخت‌افزاری – است؛ که به اشتراک گذاشتن منابع اطلاعاتی نقش عمده‌ای در این نظام دارد. و به عبارتی دیگر اینترنت پاک گویند زیرا فقط سایت های خوب که دامنه. Ir است را میشود استفاده کرد.

گروه ارتباطی اینترنت همراه، مفتخر است اینترنت و اینترانت پرسرعت بی سیم را با رفع تمامی محدودیت های موجود ،دراختیار هموطنان عزیز قرار دهد. اینترنت پرسرعت بی سیم گروه ارتباطی اینترنت همراه، شامل دو طرح کلی می باشد : ۱- اینترنت پرسرعت بی سیم طرح ویژه مجتمع ها ۲- اینترنت پرسرعت بی سیم طرح ویژه شرکتها

سرویس های اینترنت وایرلس طرح ویژه اینترنت همراه :

سرویس های نامحدود ماهیانه بدون محدودیت مصرف ترافیک

سرعت ۳ مگ ۲۲۰،۰۰۰ تومان
سرعت ۶ مگ ۵۰۰،۰۰۰۰ تومان
سرعت ۱۰مگ ۱،۴۰۰،۰۰۰ تومان
در این سرویس ها نصب و راه اندازی بصورت رایگان و کلیه تجهیزات نصبی رایگان به صورت امانی در اختیار مشترک قرار داده می شود.

سرویس های حجمی ماهانه با سرعت ۸ مگابیت بر ثانیه
۱۰ گیگ ۶۵،۰۰۰
۲۰ گیگ ۱۰۰،۰۰۰
۵۰ گیگ ۲۰۰،۰۰۰
۱۰۰ گیگ ۳۰۰،۰۰۰
هزینه تقریبی راه اندازی این سرویس ها ۵۰۰،۰۰۰ تومان می باشد(۱ عدد آنتن + اکسس پوینت + ۳۰ متر کابل شبکه)
قیمت خرید گیگ اضافه بر اساس طرح انتخابی می باشد.

سرویس های بلند مدت :

۱۰ گیگ شش ماهه ۱۲۰،۰۰۰ تومان

۲۵گیگ یکساله   ۲۰۰،۰۰۰ هزار تومان

طرح ویژه مجتمع ها وساختمان ها
دراین طرح هر واحد میتواند تنها با پرداخت ۱۰۰،۰۰۰تومان همراه با مودم وای فای رایگان از اینترنت پرسرعت با سرعت ۸ مگ بهره مند شود.
در این طرح ویژه قیمت هر گیگ ۵،۰۰۰ تومان بدون محدودیت زمانی می باشد و نیازی به خرید سرویس اولیه نمی باشد.
این طرح مخصوص مجتمع هایی می باشد که حداقل ۱۰ واحد در آن مجتمع مشترک اولیه شوند.